بیمه زندگی خاورمیانه

بیمه زندگی خاورمیانه اولین شرکت تخصصی بیمه‌های زندگی در ایران به مجوز ۱۳۴۵۳۴۴۵۵ از بیمه مرکزی با سطح توانگری مالی یک (بالاترین سطح توانگری مالی) می‌باشد که نماد آن در بورس، بخاور است.

بیمه مستمری و بازنشستگی تکمیلی محصولی نوین و منحصربه‌فرد در صنعت بیمه از شرکت بیمه زندگی خاورمیانه می‌باشد. هر فرد می‌تواند تا سن 80 سالگی نسبت به تهیه این بیمه اقدام نماید. این بیمه ترکیبی از سرمایه‌گذاری و پوشش‌های بیمه‌ای می‌باشد که هم‌زمان تضمین اندوخته و تأمین پوشش آتیه افراد را شامل می‌گردد.

حقوقی برای دوران بازنشستگی

بیمه عمر مستمری و بازنشستگی تکمیلی به‌منظور پرداخت حقوق بازنشستگی در دوران کهنسالی برای افرادی که حقوق بازنشستگی دریافت نمی‌کنند طراحی شده است؛ همچنین مکملی برای افرادی که حقوق بازنشستگی دریافت می‌کنند نیز می‌باشد و کمبودهای ناشی از پایین بودن سطح حقوق‌های بازنشستگی نسبت به مخارج زندگی را جبران می‌کند.

تأمین آینده فرزندان

این بیمه‌نامه می‌تواند برای فرزندان از جهت تضمین درآمد و تأمین نیازهای مالی مربوط به دوره‌ی جوانی بسیار مناسب باشد. فرزندانی که این بیمه‌نامه را دارند از سن مشخصی می‌توانند حقوق دریافت کنند یا مبلغی قابل توجه را یکجا برای تأمین نیازهایی مانند خرید مسکن و… دریافت کنند.

درآمدی برای زنان خانه‌دار

این بیمه‌نامه برای زنان خانه‌دار می‌تواند منبع درآمدی ایجاد کند که مانند زنان شاغل حقوق بازنشستگی دریافت کنند.

بیمه‌ای برای تمامی اصناف و کسبه

یکی از چالش‌های اصناف و کسبه عدم برخورداری از حقوق بازنشستگی در دوران سالمندی و یا ازکارافتادگی است. این بیمه‌نامه با پرداخت حقوق بازنشستگی در دوران سالمندی یا از کارافتادگی راه حلی مطمئن برای این چالش پیشنهاد می‌گردد.

بیمه مستمری در صورت حیات

بیمه عمر مستمری و بازنشستگی بیمه‌ای است که برای هر فرد تا سن 80 سالگی می‌توان تهیه نمود. برای دریافت مستمری پس از پایان قرارداد محدودیت‌های شرایط سنی و مدت انتظار وجود ندارد. هر پدر و مادری می‌تواند این بیمه‌نامه را برای فرزند خود تهیه نماید. هم‌چنین افراد شاغلی که در خصوص آینده‌ی مالی خود و دوران بازنشستگی‌شان دغدغه و نگرانی دارند نیز می‌توانند این محصول را تهیه نموده و با اطمینان خاطر به آینده بنگرند.

دریافت مستمری یا اندوخته سرمایه‌گذاری

بیمه مستمری در صورت فوت

این بیمه راه ‌حلی برای تهیه‌ی یک درآمد اضافی در تمامی دوران‌های زندگی از بدو تولد تا دوران بازنشستگی می‌باشد. این محصول دارای دو مزیت سرمایه‌گذاری و پوشش بیمه‌ای است که هر شخصی می‌تواند از مزایای هردوی آن بهره‌مند گردد.

اندوخته سرمایه‌گذاری + سرمایه فوت + سرمایه فوت بر اثر حادثه

مزایای سرمایه‌گذاری بیمه عمر مستمری و بازنشستگی

  • انعقاد قراردادهای 5 الی 30 ساله
  • دریافت مستمری (حقوق بازنشستگی) به‌صورت مادام‌العمر یا مدت زمان انتخابی
  • تضمین دریافت مستمری حتی در صورت فوت بیمه شده
  • دریافت 90 درصد سپرده و یا حق بیمه پرداختی به‌صورت وام بدون ضامن

مزایای پوشش‌های بیمه عمر مستمری و بازنشستگی

  • پوشش سرمایه فوت به هر علت
  • پوشش نقص عضو و از کارافتادگی در اثر حادثه
  • پوشش هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه
  • پوشش بیماری‌های خاص
  • پوشش سرطان
  • پوشش معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت از کار افتادگی کامل و دائم


(کد نمایندگی: 01038065)

یکی از استراتژی‌های سرمایه‌گذاری بلندمدت، داشتن بیمه زندگی (عمر) مناسب است. با توجه به شرایط کشور و وضعیت اقتصادی، هر کسی می‌بایست حداقل یک بیمه عمر برای آینده داشته باشد.

جهت ارتباط و مشاوره با نماینده‌ی رسمی بیمه زندگی خاورمیانه به شماره‌‌ی 09129177848 پیام ارسال نمائید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا